اگر شما هم خواهان هوایی پاک برای خانه و خانواده تان هستید، کافی است آلاینده ها را بشناسید و آنها را از فضای خانواده تان دور نگه دارید.

همسر، خانواده، بی احترامی کردن، تحقیر کردن،کنترل کردن،خانواده ایرانی، قانون در خانواده

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 76 نظرات: 0

تصور کنید زن با روحیه منحصر به فرد خود، در محیطی مردانه قرار گیرد که حتی یک همکار خانم هم ندارد، در این شرایط توجه ویژه به نگرش و تصمیماتش برای دست یابی به موفقیت الزامی است. در ادامه با ما همراه باشید تا 9 کاری که زنان موفق انجام نمی‌دهند را متذکر شویم.

کارهایی که زنان موفق حاضر به انجام آن‌ها نیستند

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 76 نظرات: 0

در این جا دو خبر علمی در باره‌ی خانم‌ها و آقایان برایتان گردآورده ایم که در شکل گیری روابط اجتماعی و خصوصی همسران موثر است و اگر زن و شوهر‌ها خواهان زندگی آرام و کم تنش هستند بهتر است به نتایج این یافته‌ها بیشتر توجه کنند.

زنان و مردان، زندگی مشترک، روابط دوستانه، سلامت، فشار روانی،خانواده ایرانی ، ازدواج و خانواده، روانشناسی زن و مرد

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 84 نظرات: 0

برای این‌که یک سایت همسر‌یابی موفق داشته باشید و از خطرات احتمالی که به واسطه آن برای دختران و پسران جوان می‌تواند پیش بیاید جلو‌گیری کنید

ازدواج

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 170 نظرات: 0

احساس می کنید در محل کار، جایگاه تان را از دست داده اید و جزء افراد بدقول، دروغگو و عصبی شناخته شده اید. اگر می خواهید بیش از این آبرویتان در محل کار از بین نرود و پلهای پشت سرتان خراب تر نشود، نکات زیر را در رفتارتان لحاظ کنید.

کار

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 325 نظرات: 0

به عنوان یک مرد کم از این شوخی ها نداشته اید! زشت ترین شوخی هایی  که زن و شوهر باید نگذارند روی زبانشان جاری شود و اگر به این امر مبتلا هستند باید به سرعت این کار را ترک کنند.

عشق

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 308 نظرات: 0

این صحنه ها حتما شما را تکان خواهد داد! در مهدهای کودک چه می گذرد، هر  روز خبر جدیدی از شاهکارهای مربیان  و مدیران مهدها رسانه ای می شود.

مهد کودک های تهران

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 324 نظرات: 0

بسیاری از والدین از بد رفتاری های گاه و بیگاه کودکان خود شکایت دارند اما این نکته را هم فراموش نکنیم که رفتاروالدین بر یادگیری و رفتارهای کودکان تأثیر جدی می گذارد.

چقدر در بدرفتاری کودکان نقش داریم؟

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 438 نظرات: 0

جایگاه پنهان کاری بین همسران کجاست؟ آیا شما هم رازی دارید که اگر افشا شود زندگی مشترک تان به خطر بیفتد؟ آیا فکر می کنید دروغ گویی جایی بین شما و همسرتان دارد؟ تفاوت دروغ گویی و پنهان سازی چیست؟

پیامدهای پنهان کاری در رابطه زناشویی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 423 نظرات: 0

استفاده ی متعادل و مناسب از هر وسیله ای از جمله وسایل الکترونیکی مدرن مانند موبایل نه تنها ضرری ندارد بلکه مفید نیز هست. ولی استفاده ی نابجا و زیاد از جمله ارسال و نوشتن زیاد پیامک عوارضی برای سلامتی انسان در پی دارد.

مضرات پیامک بازی برای سلامتی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 445 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت