Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 اجتماعی » نوای جنت

گرچه تاریخ ساخت اولین وسیله نقلیه قابل استفاده به سال سال ۱۷۶۷ باز می‌گردد، اما طراحی ساختمان کلی اتومبیل به نحوی که امروزه هم رایج است در سال ۱۹۰۰ اتفاق افتاد و ار آن تاریخ به بعد اتومبیل به مفهوم امروزی ظهور یافت.

۱۰ اتومبیل آنتیک از دل تاریخ

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 5 نظرات: 0

افرادی هستند که شاید از بسیاری امکانات مادی بهره‌مند باشند و نیازهای مربوط به بقایشان به‌خوبی ارضاء گردد، ولی به سبب نداشتن مهارت کافی در برقراری ارتباط مؤثر و سازنده، دارای تنش‌های بسیاری هستند و خود را در زندگی شاد و خشنود فرض نمی‌نمایند.

زبان زندگی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 3 نظرات: 0

برخی از مهارت های زناشویی وجود دارد که می تواند زندگی زناشویی شما را به یک زندگی عاشقانه تبدیل کند. یاد گرفتن و دانستن این مهارت ها از نان شب هم برای شما واجب تر است.

زندگی مشترک، همسر، رابطه عاطفی، خانواده ایرانی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 7 نظرات: 0

اگر شما هم خواهان هوایی پاک برای خانه و خانواده تان هستید، کافی است آلاینده ها را بشناسید و آنها را از فضای خانواده تان دور نگه دارید.

همسر، خانواده، بی احترامی کردن، تحقیر کردن،کنترل کردن،خانواده ایرانی، قانون در خانواده

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 108 نظرات: 0

تصور کنید زن با روحیه منحصر به فرد خود، در محیطی مردانه قرار گیرد که حتی یک همکار خانم هم ندارد، در این شرایط توجه ویژه به نگرش و تصمیماتش برای دست یابی به موفقیت الزامی است. در ادامه با ما همراه باشید تا 9 کاری که زنان موفق انجام نمی‌دهند را متذکر شویم.

کارهایی که زنان موفق حاضر به انجام آن‌ها نیستند

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 104 نظرات: 0

در این جا دو خبر علمی در باره‌ی خانم‌ها و آقایان برایتان گردآورده ایم که در شکل گیری روابط اجتماعی و خصوصی همسران موثر است و اگر زن و شوهر‌ها خواهان زندگی آرام و کم تنش هستند بهتر است به نتایج این یافته‌ها بیشتر توجه کنند.

زنان و مردان، زندگی مشترک، روابط دوستانه، سلامت، فشار روانی،خانواده ایرانی ، ازدواج و خانواده، روانشناسی زن و مرد

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 115 نظرات: 0

برای این‌که یک سایت همسر‌یابی موفق داشته باشید و از خطرات احتمالی که به واسطه آن برای دختران و پسران جوان می‌تواند پیش بیاید جلو‌گیری کنید

ازدواج

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 197 نظرات: 0

احساس می کنید در محل کار، جایگاه تان را از دست داده اید و جزء افراد بدقول، دروغگو و عصبی شناخته شده اید. اگر می خواهید بیش از این آبرویتان در محل کار از بین نرود و پلهای پشت سرتان خراب تر نشود، نکات زیر را در رفتارتان لحاظ کنید.

کار

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 355 نظرات: 0

به عنوان یک مرد کم از این شوخی ها نداشته اید! زشت ترین شوخی هایی  که زن و شوهر باید نگذارند روی زبانشان جاری شود و اگر به این امر مبتلا هستند باید به سرعت این کار را ترک کنند.

عشق

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 332 نظرات: 0

این صحنه ها حتما شما را تکان خواهد داد! در مهدهای کودک چه می گذرد، هر  روز خبر جدیدی از شاهکارهای مربیان  و مدیران مهدها رسانه ای می شود.

مهد کودک های تهران

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 361 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت