با گنج هایی روبرو هستیم که به خدا وصل اند. خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران، متصل شدن به کسانی است که در مسیر قرب الی الله پیشتازند؛ پس به فرموده ی مرجع عالیقدر، آیت الله وحید خراسانی افضل قربات است.

 خانواده شهدا

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 266 نظرات: 0

وفای به عهد كه یكی از فرایض و از جمله آداب معاشرت و حسن سلوك با مردم به شمار می رود، باید همیشه مورد توجه سالك الی الله باشد که البته در قرآن مجید و روایات اسلامی به این امر مهم فوق العاده اهمیت داده شده است.

آنها چه خوب به عهد خود وفا کردند، ما چه کردیم؟!!

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 291 نظرات: 0

با توجه به نزدیک شدن موسم حج و سالروز شهادت فرمانده گردان «حبیب بن مظاهر» فرماندهی تیپ «10 سیدالشهدا (علیه السلام)» روایت جالبی را از حاج علی موحددانش خواندم که بسیار جالب بود.

الگویی برای جوانان

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 551 نظرات: 0

فرمانده بود، اما برای گرفتن غذا، مثل بقیه رزمنده‌ها، توی صف می‌ایستاد. سر صف غذا هم جلویی‌ها به احترامش کنار می‌رفتند و می‌خواستند که او زودتر غذایش را بگیرد. او هم عصبانی می‌شد و می‌رفت... نوبتش هم که می‌رسید، آشپزها غذای بهتر برایش می‌ریختند، او هم متوجه می‌شد و می‌داد به نفر پشت سری!

شهید مهندس مهدی باکری

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 493 نظرات: 0

یک کلیپ بسیار زیبا از شهید حاج حسین خرازی براتون قرار دادیم امیدواریم با دیدن این کلیپ فضای دلمان کمی بوی شهید و شهادت بگیرد.جهت دریافت به ادامه مطلب مراجه نمایید..

 

 

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 556 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت