برای شناخت بهتر خود از انتقاد فرار نکنید. همواره خود را مورد ارزیابی مثبت قرار دهید نه ارزیابی عیب جویانه و تضعیف کننده. خود را با موقعیت های دیگرتان مقایسه کنید و رشد خود را مورد سنجش قرار دهید.

خودآگاهی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 110 نظرات: 0

شفق‌های قطبی یا چراغ شمال نمایش حیرت انگیزی از بازی رنگ‌ها است هنگامی که تعامل میدان مغناطیسی زمین و ذرات باردار خورشیدی شب‌های سرد مناطق شمالی و جنوبی زمین را نورباران می‌کند.

۸ حقیقت اعجاب انگیز در مورد شفق‌های قطبی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 101 نظرات: 0

گاهی فراموش می‌کنیم که عکاسی در مقایسه با هنرهایی مانند نقاشی یا مجسمه‌سازی یک فرم هنری نسبتا جدید است. با این حال هنر، تکنیک ودوربین عکاسی در طول همین تاریخ نسبتا کوتاه دچار تحولاتی بسیار مهم شده. در این مطلب قصد داریم به ۱۴ نقطه عطف تاریخ عکاسی بپردازیم که هر کدام به شکلی دنیای عکاسی را تغییر داده‌اند.

14 نقطه عطف تاریخ عکاسی

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 236 نظرات: 0

اگر از زمان معرفی گلکسی اس۶ و گلکسی اس۶ اج همواره دنبال‌کننده خبرهای مربوط به این دو دستگاه هوشمند بوده‌اید، بدنیست نیم‌نگاهی نیز به قابلیت‌های ویژه این دو دستگاه هوشمند داشته باشید.

Fast-charging-and-your-display

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 366 نظرات: 0

دنیای امروز دنیای بی سیم است. روز به روز هم بر تعداد فناوری های بی سیم افزوده می شود. و امروز نوبت به فناوری شارژ گوشی های هوشمند رسیده است.

شارژ بی سیم

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 428 نظرات: 0

بی شک امروزه دوربین عکاسی یکی از همراهان ثابت سفرهای ما است. یکی از مهمترین مقدمات سفر، مطالعه درباره محلی است که به آن مسافرت خواهید کرد.

7 تکنیک عکاسی در سفر

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 537 نظرات: 0

مشکلات و اشتباهات مشخصی در عکاسی وجود دارند که معمولاً نه‌تنها برای عکاسان تازه‌کار، بلکه گاهی برای عکاسان باتجربه نیز رخ می‌دهند. خبر خوب این است که می‌توانید با اندکی بیشتر دانستن در موردشان، از آن‌ها جلوگیری کنید.

دوربین دیجیتال digital camera

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 557 نظرات: 0

ازآنجایی‌که مواد بسیاری می‌توانند سیگنال روتر را جذب کنند، بهتر است آن را در مکانی که بیشترین فضای باز ممکن را دارد، قرار دهید؛ به‌عبارت‌دیگر، روتر را نباید داخل کمد و یا بین مبلمان بزرگ و دیوار قرار دهید. امواج رادیویی در فضای باز به بهترین شکل ممکن منتقل می‌شوند.

مودم

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 391 نظرات: 0

شفاعت یا شکایت مستندی است که به بررسی آسیب های عزاداری پرداخته است و سعی در تصحیح و رفع انحرافات عزاداری دارد.

شفاعت یا شکایت در این مستند شما شاهد امواج انحراف در هیئت های مذهبی ایران خواهید بود . متاسفانه طبق اخبار موثق ، دشمن برای تخریب هیئت های مذهبی و عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام بودجه کلانی رو در چند سال گذشته در نظر گرفته بوده و هنوز بودجه های سنگینی دارد ( ماهواره ) . آنها متوجه شدند که نمی توانند جوانان را ازهیئت امام حسین ع و عزاداری ماه محرم ( روز عاشورا ) دور کرد . لذا دست به تغییر سبک های مداحی و ایجاد و ادخال کفر گویی و … زدند که موفق هم شدند . در مستند آسیب شناسی عزاداری به بیان بخشی از این تحریف ها خواهیم پرداخت.

نام امام حسین علیه السلام فرا تر ازآن است که برای گفتن ذکر حسین که پس زمینه شور هست بیان سبک های ناسوسی ، لیزری ، سک سکه ای و … رو بگذارند . امیدوارم که هیئت ها راه خودشون که عزاداری بی ریا و بدون کفر گویی بود رو پیدا کنند. شما هم اکنون مستند شفاعت یا شکایت – مستند آسیب شناسی عزاداری را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

برای مشاهده و دریافت این مستند به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

ادامه مطلب
نویسنده: پویا بازدیدها: 1650 نظرات: 0

حرف‌هایی که در محل کارتان بر زبان می‌رانید، اهمیتی ندارد که چقدر برای خودتان بی‌ضرر به نظر آیند، اما ممکن است مانع بالارفتن از پله‌های ترقی شوند و رویای به موفقیت رسیدنتان را بر باد دهند. حرفه و کارتان مهم‌تر از این است که با عبارات منفی نابود شود. در این مطلب، به هفت جمله‌ای که باید از فهرست مربوط به حرفه‌تان بردارید، اشاره شده است.

موفقیت

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 531 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت