سومین مداحی برادر میثم مطیعی درباره حجاب با شعری از برادر مهدی سیار

 

همزمان با ایام عزای شهادت سرور زنان عالم و اولین شهیده ی ولایت، حضرت فاطمه الزهرا (س)، مراسمات عزاداری متعددی در سراسر ایران اسلامی در حال برگزاری است.

از جمله این مراسمات "هیأت میثاق با شهدا دانشگاه امام صادق (ع)"  است که چندین سال است به یکی از محوری ترین هیئات شهر تهران بدل شده و برنامه های آن با استقبال گسترده خصوصا از سوی جوانان و دانشجویان مواجه می شود.

شعر و دانلود در ادامه مطلب...

ادامه مطلب
نویسنده: پویا بازدیدها: 500 نظرات: 0

این شعر که توسط رضایزدانی شاعر جوان کشور سروده شده است را با اجرای برادر میثم مطیعی در ادامه مطلب می‌توانید دانلود کنید.

 

امشب ای‌کاش

غوغا نمی‌شد و..، در وا نمی‌شد و...

آتش دخیل چادرِ زهرا نمی‌شد و ...

عمر حیدر، پایان نمی‌گیرد چرا؟

دنیا بر من، آسان نمی‌گیرد چرا؟

از اشک من، طوفان نمی‌گیرد چرا؟

افتادنت به روی خاک، ببین چه کرده باعلی!

به روی پای خود بایست، بگو دوباره یاعلی

(آه، از غریبی)

بقیه در ادامه مطلب...

ادامه مطلب
نویسنده: پویا بازدیدها: 469 نظرات: 0

شفاعت یا شکایت مستندی است که به بررسی آسیب های عزاداری پرداخته است و سعی در تصحیح و رفع انحرافات عزاداری دارد.

شفاعت یا شکایت در این مستند شما شاهد امواج انحراف در هیئت های مذهبی ایران خواهید بود . متاسفانه طبق اخبار موثق ، دشمن برای تخریب هیئت های مذهبی و عزاداری اباعبدالله الحسین علیه السلام بودجه کلانی رو در چند سال گذشته در نظر گرفته بوده و هنوز بودجه های سنگینی دارد ( ماهواره ) . آنها متوجه شدند که نمی توانند جوانان را ازهیئت امام حسین ع و عزاداری ماه محرم ( روز عاشورا ) دور کرد . لذا دست به تغییر سبک های مداحی و ایجاد و ادخال کفر گویی و … زدند که موفق هم شدند . در مستند آسیب شناسی عزاداری به بیان بخشی از این تحریف ها خواهیم پرداخت.

نام امام حسین علیه السلام فرا تر ازآن است که برای گفتن ذکر حسین که پس زمینه شور هست بیان سبک های ناسوسی ، لیزری ، سک سکه ای و … رو بگذارند . امیدوارم که هیئت ها راه خودشون که عزاداری بی ریا و بدون کفر گویی بود رو پیدا کنند. شما هم اکنون مستند شفاعت یا شکایت – مستند آسیب شناسی عزاداری را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

برای مشاهده و دریافت این مستند به ادامه مطلب مراجعه فرمایید

 

ادامه مطلب
نویسنده: پویا بازدیدها: 1599 نظرات: 0

مراسم عزاداری وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج حسین سیب سرخی درهیات روضه العباس (ع) تهران به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.http://dl.delsukhtehgan.ir/moharam92-1/sib%20sorkhi%2092.jpg

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 603 نظرات: 1

مراسم عزاداری  وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج سید مهدی میرداماد درهیات محبان ثارالله (ع) شیراز به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 518 نظرات: 0

مراسم عزاداری شب وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج مهدی مختاری درهیات عمه سادات مشهد مقدس به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.http://dl.delsukhtehgan.ir/aban%2092/esteghbal%20moharam%2092.jpg

 

 

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 632 نظرات: 0

مراسم عزاداری شام وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج احمد و عباس واعظی درهیات محب الزهرا (س) تربت حیدریه به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.http://dl.delsukhtehgan.ir/bahman92/vaezii-moharam92.jpg

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 633 نظرات: 0

 هشتمین مدافعان حرم در تاریخ ۱۳۹۳/۰۲/۲۶ مصادف با ایام وفات حضرت زینب (س)  با مداحی حاج عبدالرضا هلالی و کربلایی حسین طاهری در هیات الرضا (ع) تهران به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.http://dl.delsukhtehgan.ir/moharam1392/helali-moharam92.jpg

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 551 نظرات: 0

مراسم عزاداری شام وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج محمود کریمی و کربلایی حسین طاهری در هیات رایه العباس (ع) شمیرانات به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 585 نظرات: 0

مراسم عزاداری شام وفات حضرت زینب (س) سال ۱۳۹۳ با مداحی حاج حسن خلج در حسینیه بیت الرضا (ع) تهران به صورت صوتی در ادامه مطلب آماده دانلود میباشد.

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 548 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت