Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home2/navayeja/public_html/engine/modules/show.short.php on line 163 سیاسی » نوای جنت

در روزهای اخیر مطلبی در خبرگزاری ها و رسانه ها و نهایتاً در سایت اطلاع رسانی مقام معظم رهبری منتشر شد که، گویای خیرخواهی و نصیحت پدرانه مقام معظم رهبری، برای یکی از مسئولان سابق دولتی بود. 

رهبر، احمدی نژاد

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 341 نظرات: 0

حملات تروریستی داعش و همچنین نحوه کشتار آنها ، داغ ترین اخبار چند سال اخیر محسوب می شود که همواره با چرایی عدم حمله آن به ایران همراه بوده است. در پی این حملات و حضور گسترده این گروهک در کشورهای اطراف ایران (بزرگترین کشور اسلامی خاورمیانه) همواره جای سوال است که چرا داعش به ایران حمله نمی کند؟!

حمله قریب الوقوع داعش به ایران!

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 471 نظرات: 0

برخی از داستان هایی که درباره سردار سلیمانی منتشر می شود مانند افسانه است، رمز و حقیقت این داستان ها در چیست؟

سردار سلیمانی فراتر از اسد و پوتین

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 455 نظرات: 0

رهبرانقلاب با تاکید براینکه مذاکره با آمریکا ممنوع است، بیان داشتند: مذاکره آمریکا با ایران یعنی نفوذ.میخواهند راه را باز کنند برای تحمیل؛ در همین مذاکرات هسته ای، هرجا فرصت پیدا کردند یک نفوذی کردند.

مهر ممنوعیت مذاکره با آمریکا

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 963 نظرات: 0

کشته و زخمی شدن صدها حاجی در روز عید قربان، بار دیگر بی کفایتی، سهل انگاری و سوءمدیریت آل سعود در برگزاری مراسم حج و ناتوانی شان در حفظ امنیت صدها هزار زائر را تایید کرد اما...

کشتارهای پی در پی در عربستان معجزه الهی است!

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 519 نظرات: 0

سال هاست آمریکا با انتشار گزارشی تکراری، کشورمان را متهم به حمایت از تروریسم می کندو ...

اتهامات آمریکا به ایران

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 541 نظرات: 0

نشست خبری محمد جواد ظریف و وزیران خارجه ۱+۵ برای قرائت بیانیه پایانی مذاکرات لوزان آغاز شد و وزیر خارجه ایران متن کامل بیانیه پایانی را قرائت کرد.

ظریف متن کامل بیانیه پایانی نشست لوزان را قرائت کرد+ متن بیانیه

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 410 نظرات: 0

حاج قاسم سلیمانی در کمترین زمان ممکن به مشهورترین و محبوب‌ترین چهره ایران تبدیل شد. نظرسنجی روزنامه‌ها و خبرگزاری‌ها نشان می‌دهد سردار سلیمانی در سال 1393 به عنوان چهره سال ایران از نگاه مردم انتخاب شده  است. خیلی‌ها هنوز می‌پرسند سردار قاسم سلیمانی کیست و چگونه به مرد اول رسانه‌ها تبدیل شده است؟

سلطان بدون مرز قلب‌ها

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 441 نظرات: 0

متن نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپا و آمریکای شمالی + کلیپ نامه

بسم‌ الله الرّحمن الرّحیم

به عموم جوانان در اروپا و امریکای شمالی

 

حوادث اخیر در فرانسه و وقایع مشابه در برخی دیگر از کشورهای غربی مرا متقاعد کرد که درباره‌ی آنها مستقیماً با شما سخن بگویم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار میدهم؛ نه به این علّت که پدران و مادران شما را ندیده می‌انگارم، بلکه به این سبب که آینده‌ی ملّت و سرزمینتان را در دستان شما میبینم و نیز حسّ حقیقت‌جویی را در قلبهای شما زنده‌تر و هوشیارتر می‌یابم. همچنین در این نوشته به سیاستمداران و دولتمردان شما خطاب نمیکنم، چون معتقدم که آنان آگاهانه راه سیاست را از مسیر صداقت و درستی جدا کرده‌اند. سخن من با شما درباره‌ی اسلام است و به‌طور خاص، درباره‌ی تصویر و چهره‌ای که از اسلام به شما ارائه میگردد.

برای مشاهده ادامه نامه و دانلود کلیپ به ادامه مطلب مراجعه فرمایید...

ادامه مطلب
نویسنده: پویا بازدیدها: 1066 نظرات: 0

خبرهای متفاوتی مبتنی بر دیده شدن نیروهای داعش در ایران مخابره شده است و خود آنها نیز گاها تهدیداتی را مطرح می کنند، داعش تا چند کیلومتر در داخل ایران توان وارد شدن دارد؟

داعش در ایران دیده شده؟!

ادامه مطلب
نویسنده: peyman بازدیدها: 581 نظرات: 0

اوقات شرعی

آمار وب سایت